...teda mami!!!

20.08.2016 07:19

„Teda mami, kdybych tě neznala a nevěděla, s jakou energií to píšeš, snadno bych si mohla myslet, že to myslíš vážně!!“

Těmito slovy zareagovala moje starší dcera poté, co dočetla  Úklid s Bohem .

Mé milé dítě, je to přesně tak. Myslím to naprosto vážně. A to ti říkám já, která má vážnost v takové vážnosti, že se z toho občas rozbrečí. Někdy i smíchy.

Ale nerada bych kohokoliv včetně svých dětí uváděla v omyl. Jsem zcela vážně přesvědčená, že s entitou Univerza (pro koho je slovo Bůh silná káva) komunikujeme dnes a denně a sdělení nám posílaná jsou míněna velmi vážně. Což nemusí nutně znamenat, že nemohou být oblečena do komického kabátku. Schopnost uvidět to legrační na epizodách všedních dní je mnohdy to jediné, co je činí snesitelnými.

Své karetní výklady beru velmi vážně. I když – vážně možná není to pravé slovo. Možná je lepší slovo seriózně. To proto, že karty a podobné komunikační kanály sahají tak hluboko, jak by mě nikdy racionálně nenapadlo. Chovám k nim úctu, posvátnou bázeň, pokoru (ta často bolí) a nezměrnou vděčnost (slova mnohdy nestačí a kdo neumí číst mezi řádky, bude mě odteď považovat za magora, pokud tak dosud neučinil). Nicméně interpretovat je je třeba humorně, aby klient nespáchal sebevraždu dřív, než mu stačím sdělit, že je to jinak, než on si myslí. A to nikoliv proto, že by jeho strázně byly tak nesnesitelné, alébrž proto, že je bere nadmíru vážně.

Jo, a vím, o čem mluvím. Jen vrozený odpor k sebekrveprolití a fobie z výšek mi zabránily v různých hloupých nápadech, které jsem občas měla po svých vlastních karetních výkladech svých vlastních situací!!! :-)

Ale Bůh má smysl pro humor. Opravdu. Přesvědčila jsem se o tom na vlastní kůži mnohokrát. A vy taky, i když si to třeba nechcete přiznat. Pravda, někdy je třeba počkat, den, dva, měsíc, rok… A pak se ukáže, že to bylo (a tudíž i je) všechno jinak, než to v daném okamžiku vypadalo.

A když má smysl pro humor Univerzum, tak proč ne já? To samozřejmě myslím naprosto vážně! :-)

No, a pokud právě špekulujete nad tím, jestli si z vás náhodou nedělám legraci – tak jsem lepší, než jsem si myslela :-) :-) :-)

Mějte se!

P.S. jestli ani tentokrát ta fotka nebude velká akorát, půjdu se namouduši někam naučit, jak se to správně dělá. Čau.

------------------------------------------

„Teda mami, jestli tě někdo doteď za magora nepovažoval, tak odteď mu už nic jiného nezbyde!!!“

Miluju své děti. Jsou inspirativní :-) :-) :-)