Terapie v kostce

 

Nás terapeutů jsou mraky. Každý má svou osvědčenou metodu, postup, který nezklame. Pokud si zvolíte mé služby, čekají Vás:

 
Varianta 1

 

Krok A - karetní rozbor Vašeho problému pomocí Osho Zen Tarotu (je jedno, zda Vás trápí bolest krční šíje, nebo opakovaně přitahujete partnery alkoholiky).

Krok B - přiřazení odpovídajících  Bachových esencí  a namíchání užívací lahvičky.

Krok C - výběr vhodného léčivého kamínku na doladění.

Potřebu spojení kroků A a B jsem zaznamenala v době, kdy jsem s tarotem začínala a absolvovala několik výkladů. Poté, co jsem z terapie odcházela s tím, že jsem „manipulující vzdorovitý egoista“ jsem na karty a jejich vykládání nezanevřela (byť mi takovýto výklad způsobil spíš depresi než cokoliv jiného), ale pocítila silnou touhu spojit je s esencemi, které právě takto odhalené negace řeší.

Proto jsem dnes schopná (a považuji to za své velké plus) „propustit“ každého klienta v míru se sebou sama a s pozitivním vnitřním monologem („..ano, něco řeším, a mám všechny předpoklady k tomu, abych to vyřešil dobře…“).

Připojení kroku C plyne z mé nezkrotné vášně pro polodrahokamy, jejich krásu a energii.  

Krok D - Skalním odpůrcům karet v jakékoliv podobě nabízím kineziologické odblokování. I v tomto postupu využívám energii esencí a léčivých kamenů.

 

Varianta 2

 

Vysoce pravděpodobné je, že právě při vašem sezení bude všechno jinak... :-)

Možná zrovna vy okusíte některý z přístupů rodinných konstelací či jednu z ásán mohendžodára...

Jsem prostě terapeuticky flexibilní... :-)

---------------

pozn.: varianta 2 je častější