Minikonstelace s tarotem

 

Tato jedinečná terapeutická metoda nabízí možnost na místě uvolnit zablokovanou emocionální energii 

prostřednictvím osobního prožitku klienta. 

 

Nejde tedy o to, co vám společně s kartami k danému tématu říkám, ale o to, co vy v dané situaci CÍTÍTE, ale co z libovolného důvodu NEMŮŽETE / NIKDY JSTE NEMOHLI VYJÁDŘIT (protože "..to se neříká, to se nedělá, to si nesmíš myslet, takhle se musíš chovat..."). 

Mým úkolem je pomoci vám tuto energii uvidět a rozproudit - hned, tady a teď :-)

Třeba tím, že se na chvíli stanu vaším sparingpartnerem a reálně vám předvedu, jak moc jste ponižováni partnerem, zneužíváni šéfem, či ovládáni životními postoji vlastní matky (nebo cokoliv jiného...)

Dalším krokem je UVĚDOMĚNÍ SI, proč tomu tak dosud bylo - nikoliv proto, že svět je zlý, nýbrž proto, abyste se sami stali "svého štěstí strůjcem", abyste přestali být závislí na libých pocitech přicházejících zvenčí.

Prostřednictvím minikonstelací je rovněž možné DOPLNIT KVALITY (a naučit se je doplňovat), o nichž se domníváte, že jste je nedostali / průběžně je nedostáváte, čímž je ovlivňována vaše každodenní skutečnost (láska, přijetí, empatie, soucit...)

V neposlední řadě lze harmonizovat ENERGETICKÉ VZORCE RODŮ (onemocnění či dispozice k nim, finanční situace, vztahové záležitosti...)  

------------------------

Poznámka pod čarou - tento způsob terapie bývá pro klienta značně energeticky náročný, neboť se sám aktivně účastní. Často tečou slzy a mnohdy padají nepublikovatelná slova. Nicméně úleva přichází vždy a dosud každý klient zvládnul odejít po svých... :-)  

Pravda, občas si u mě někdo zapomene deštník či si naopak hned nevzpomene, kde zaparkoval auto... Nebojte se, deštníky poctivě vracím, a s těmi auty to taky vždycky dobře dopadlo... :-)

 

 

KDO JE ŠIKULKA ??? VY !!!

 :-)